قوی ترین دوره ی آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی آموزش زبان در 11 فوریه 2018

گروه آموزش زبان های خارجی کاردوآنلاین تحت نظر مستقیم استاد مرتضی گیتی شروع به برگزاری قوی ترین دوره ی آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی به صورت خصوصی و گروهی نموده است. در این دوره ی آموزشی که در قالب شصت جلسه ی یک ساعت و نیمه برگزار می شود، با تمرکز بر روی مهارت گفتاری شما و با استفاده ی ترکیبی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی در کمترین زمان ممکن بیشترین نتیجه حاصل خواهد شد.

ویدئوهای معرفی قوی ترین دوره ی آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی

 • دانلود رایگان قسمت اول

download button

سخنان استاد مرتضی گیتی در مورد دوره ی خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

در این قسمت از سایت کاردوآنلاین، قسمتی از سخنان استاد مرتضی گیتی را در رابطه دوره ی خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شیراز به شما تقدیم می کنیم.

آیا شما کلمه به کلمه حرف می زنید یا Chunk به Chunk؟

یکی از موردهایی که میتوانه خیلی به بهتر صحبت کردنتون هم از نظر Fluency و هم Accuracy کمک کند یادگیری و تمرین چیزی هست که ما بهش می گیم Chunk. در واقع، عبارت هایی که بخشی از آنها ترجیحاً فیکس و بخشی از آنها متغیر هستند و شما می توانید با داشتن قسمت فیکس و درج کردن قسمت های متغیر متعددی جملات بی نهایت بسازید. جملاتی که نیازی به فکر کردن زیاد ندارند و از نظر گرامر صحیح هستند. اغلب دیدیم کسایی رو که خیلی تند تند و قشنگ و البته صحیح صحبت می کنند. راز موفقیت این افراد این نیست که زیاد کلمه بلد هستند و یا اینکه خیلی گرامر خواندند. راز اصلی موفقیت این افراد اینه که Chunk های زیادی را توی دستشون دارند و می توانند در کسری از ثانیه و با یه لحظه فکر کردن جملات پشت سر هم و تند تند به شما تحویل بدند. برای مثال، من اگر بخوام به انگلیسی بگم:

 • “ای کاش می توانستم پرواز کنم.”
 • “ای کاش می توانستم به تو کمک کنم.”
 • “ای کاش می توانستم با تو بیام.”

همه ی این جملات یه قسمت فیکس دارند و اون هم “ای کاش می توانستم” هست. پس من می توانم همه ی این جملات رو بشکنم به یه قسمت فیکس که برای گفتنش نیازی به فکر کردن در مورد گرامر ندارم و البته یه قسمت متغیر که با تغییر دادنش می توانم تعداد بی نهایت جمله ی مشابه بسازم. من اگر به شما بگم قسمت فیکس همه ی این جملات به انگلیسی we wish we could هست، شما می توانید بدون فکر کردن به قسمت فیکس ش فقط قسمت متغیر رو تغییر بدید و برای من جمله های جدید بسازید. حالا تصور کنید هزاران هزار از این نوع عبارت های رو بلدید، حتما می توانید تصور کنید که چه تغییری توی حرف زدنتون از نظر سرعت و دقت اتفاق میفته.

به زبان گوش بدید! زبان رو با گوش یاد میگیرند نه با چشم! چشم رو بذارید کنار و روی گوش کردن تمزکز کنید!

موضوع بعدی که دوست دارم بهش بپردازم اهمیت گوش کردن به زبان انگلیسی است، چیزی که امروزه خیلی کم رنگ شده و بیشتر افراد سعی می کنند با چشم زبان انگلیسی را یاد بگیرند. اگر از تمامی کسانی که توانسته اند بیش از چندین زبان را یاد بگیریند بپرسید، خواهید دید که وجه مشترک خیلی از آنها اینه که زبان ها را با گوش یاد گرفتند و نه با چشم. در واقع داشتن Listening Exposure به مراتب مهم تر از Reading Exposure هست. دقت کردید که یه کودک قبل از اینکه به مدرسه بره و با شکل نوشتاری یک زبان آشنا بشه به راحتی می توانه به اون زبان صحبت کنه؟ تا حالا از خودتون بپرسید که چرا؟ آیا این کودک کلمه حفظ کرده؟ گرامر مطالعه کرده؟ آیا مادر این کودک نشسته و باهاش زمان حال ساده و استمراری و … را کار کرده؟ نه. در واقع این کودک Listening Exposure داشته. به عبارت دیگر، این کودک با قرار گرفتن در معرض زبان ذره ذره درک کرده که سیستم این زبان چگونه کار می کنه و پس از دو سال شروع به تولید جملات ساده کرده. البته جملاتی که از لحاظ تلفظ و گرامر احتمالاً دچار مشکلاتی هستند. ولی به دلیل دلگرمی و تشویقی که از سمت اطرافیان دریافت کرده به کار خود ادامه داده و ذره ذره توانسته با دریافت ورودی بیشتر و تولید خروجی و البته تعامل با افراد دیگر (Interaction که در پایین در موردش صحبت می کنم) توانایی خودش رو بهبود ببخشه.

متاسفانه، علی رغم ساده بودن تمام واقعیت هایی که برای تک تک در یادگیری زبان فارسی اتفاق افتاده، کمتر کسی به این اتفاقات در یادگیری یک زبان دیگر دقت می کنه.

از اشتباه کردن در یادگیری زبان انگلیسی نترسید. کدوم راننده ی خوبی تا حالا تصادف نکرده!

در یادگیری هر مهارتی، اشتباه کردن بخش غیرقابل اجتناب است. برای مثال، در رانندگی که یک مهارت است و یا در شنا کردن و دوچرخه سواری. میتوانم باهاتون شرط ببندم که همه ی کسانی که رانندگی خوبی دارند یه روزی در گذشته تصادف کردند و یا ماشین زیر پاشون خاموش شده. شرط می بندم تمام کسانی که شناگر حرفه ای هستند یه روزی از آب می ترسیدند و توی شنا کردن آب میخوردند. و حتی شرط می بندم تمامی کسانی که میتوانند دوچرخه سواری کنند یه روزی با دوچرخه زمین خوردند تا نهایتا توانستند دوچرخه سواری کنند.

اشتباه کردن در کسب هر مهارتی اجتناب ناپذیر هست. هیچکس نمی توانه ادعا کنه که به راحتی می توانه انگلیسی صحبت کنه ولی یه روزی در گذشته توی حرف زدنش اشتباه نداشته: چه تلفظی چه گرامری و … نگاه ما به اشتباه کردن نباید بازدارنده باشه. نباید از اشتباه کردن بترسیم. در واقع باید به این فکر کنیم که تا اشتباه نکنیم از آستانه ی اشتباهمون عبور نمی کنیم و به نقطه ای که بتوانیم بدون اشتباه کردن صحبت کنیم نمیرسیم.

متاسفانه، این موضوع نیز فراموش شده است و دید بسیاری از مدرسین و زبان آموزان به اشتباه کردن بسیار منفی است. به طوری که یک زبان آموز با ارتکاب یک اشتباه ساده چنان توسط معلم مورد حلمه قرار می گیره که بسیار احساس بدی به زبان پیدا میکنه و دیگه نه کلاس رو ادامه میده و نه جرئت میکنه کلمه ای به انگلیسی حرف بزنه. سعی کنید دید خودتون رو به اشتباه کردن تغییر بدید و نگاه مثبتی بهش داشته باشید.

گرامر رو مطالعه نکنید! به خودتون ظلم نکنید! بذارید مغز شما به صورت طبیعی گرامر رو Pick Up کنه.

بهتون قول میدم که هیچ کدوم از ما قبل از رفتن به مدرسه نمیدونستیم زمان ماضی و مضارع و مضارع التزامی و … چیه. با این وجود، به راحتی می توانستیم فارسی صحبت کنیم. چرا؟ تنها دلیلی که وجود داره اینه که ما در معرض (Exposure) زبان انگلیسی قرار داشتیم و ورودی قابل فهم (Comprehensible Input که یه اصل بسیار مهم در یادگیری زبان انگلیسی است) دریافت کرده ایم. در واقع، ما به مغزمون اجازه دادیم که خودش وارد عمل بشه و به صورت طبیعی ساختار جمله ها رو یاد بگیره و درک بکنه که زبان فارسی چگونه داره کار میکنه. به این اتفاق و این کاری که مغز انجام میده Pick Up کردن می گن.

بر اساس حرف کسانی که بیش از چند زبان رو مطالعه کردند (که بهشون Polyglot می گن) هر زبان یک Code داره. اگر بخوایم یک زبان رو یاد بگیریم باید اجازه بدیم که مغز ما Code اون زبان رو بشکنه و درک کنه که جلمات چگونه ساخته می شن.

سعی کنید غیرطبیعی عمل نکنید. گرامر رو به روش سنتی مطالعه نکنید. مگر تا قبل از شش سالگی کسی به شما گرامر فارسی آموزش داد که می توانستید فارسی حرف بزنید و بفهمید و فیلم ببینید و … پس چرا وقتی می خواین یک زبان دیگر رو کار کنید به سمت مطالعه ی گرامر میرید و کاملاً دوران کودکی خودتون و اتفاق هایی که توی یادگیری فارسی براتون افتاد رو فراموش می کنید؟

کلمات رو حفظ نکنید! کلمات رو کد نکنید! با کلمات در Context ی معنادار برخورد کنید.

یکی از اشتباهات رایج همه ی کسانی که توی زبان نتوانستند موفق بشند اینه که فکر می کنند زبان لزوماً یعنی کلمه حفظ کردن. یعنی هر کسی که کلمه بیشتر بدونه بهتر می توانه حرف بزنه یا انگلیسی ش بهتره. یعنی اگر محمد از علی صد تا کلمه بیشتر بلد باشه یعنی اندازه ی صد واحد از اون بهتر حرف می زنه. هیچکس منکر اهمیت نقش کلمه در یادگیری یک زبان نیست ولی نمیشه گفت صحبت کردن به یک زبان فقط و فقط با حفظ کردن کلمه میسر میشه. البته اینو هم بگم که من روی همین قضیه ی حفظ کردن کلمه هم حرف دارم. روش های اشتباهی از قبیل Rote Learning که شما کلمه ی انگلیسی رو سمت چپ یک کاغذ می نویسید و معنی فارسی رو سمت راستش و بعد دست میذارید روی کلمه ی و سعی می کنید معنی ش رو بگید. یا مثلاً روش جی 5 یا جعبه ی لاینتر و یا حتی روشی که اخیراً باب شده و کلمه ها رو کد می کنند. همه ی این روش ها غیرطبیعی هستند. کدوم یکی از ما ها فارسی رو اینجوری یاد گرفتیم؟ این روش ها فقط به درد کنکور می خورند و برای تست های چهار جوابی و به هیچ وجه به درد صحبت کردن و حتی فهمیدن یک فایل صوتی ساده هم نمی خورند.

سیکل فراموش کردن و به یاد آوردن کلمات از نظر آقای Paul Nobel

آقای Paul Nobel که یک چند زبانه ی بسیار موفق هست میگه باید یک کلمه رو فراموش کنید تا باید بگیرید. در واقع یک کلمه رو فراموش کنید و دوباره باهاش برخورد کنید و به یادش بیارید. بعد از مدتی دوباره فراموش کنید و دوباره باهاش توی یک متن یا صوت روبرو بشید و دوباره به یاد بیارید و این سیکل اینقدر تکرار بشه تا یک کلمه رو یاد بگیرید.

اهمیت استفاده از دانش زبان آموز در فارسی برای آموزش زبان انگلیسی

دقت کردید توی ریاضیات قبل از اینکه بهمون جذر رو باید بدون چی یاد دادن؟ توان رو. قبل از توان؟ ضرب رو. قبل از ضرب؟ احتمالاً جمع کردن رو. دوستان، آموزش زبان به معنی انتقال دادن دانسته های خودتون به یک شخص دیگه نیست. اگر اینجوری بود که سایت Wikipedia بهترن معلم بود. چون همه چیز رو میدونه و بلده و میتوانه انتقال بده. آموزش زبان یعنی توانایی که دارید رو به کس دیگه ای هم منتقل کنید تا اونم بتوانه به طور مستقل از شما اون مهارت شما رو استفاده کنه. دقیقاً شبیه زمانی که رانندگی یاد گرفتید و یک راننده ی دیگه به شما رانندگی رو طوری آموزش داد که بدون اون شخص بتوانید رانندگی کنید.

نکته ی مهم تر اینکه همیشه می شه از چیزی که از قبل بلد هستید استفاده کنید برای یادگیری یک چیز جدید. نه اینکه می شه اینکار رو کرد. بلکه باید همیشه این کار رو کرد. اون کسی زیرک هست که از چیزی که تا حالا جمع آوری کرده برای یادگیری یک چیز دیگه استفاده کنید. مثل کسی که دوچرخه سواری رو بلده و الان میره سراغ موتور سواری و از هر چیزی که توی دوچرخه سواری بلد بوده برای یادگیری موتور سواری هم استفاده می کنه.

شما به عنوان یک بزرگسال، می توانید از دانش زبان فارسی خودتون برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. چیزی که امروزه تحت عنوان انگلیسی از طریق فارسی (ETP: English Through Persian) معرفی شده. این روش می توانه از دانش شما در زبان فارسی استفاده کنه تا بتوانید یک زبان دیگه مثل انگلیسی رو بهتر یاد بگیرید.

اهمیت نظریه ی ورودی قابل فهم (Comprehensible Input)

ورودی قابل فهم (Comprehensible Input) یکی از مهم ترین نظریه های آموزش زبان انگلیسی است. منظور از قابل فهم بودن اینه که یک ذره از توانایی فعلی ما در زبان بیشتر باشه. مثلاً  اگر سطح ما در زبان L هست، اون ورودی در سطح L+1 باشه. این نظریه میگه اگر این چنین ورودی دریافت کردیم به مرور اون زبان مورد نظر رو یاد میگیریم. حالا من از شما می پرسم: تا حالا چند ساعت ورودی قابل فهم از طریق گوش کردن داشتید؟

استفاده از این تئوری توسط آقای A J Hoge در مجموعه ی Effortless English

آقای A J Hoge که من خیلی زیاد باهاشون توی اسکایپ صحبت کردم بر اساس همین نظریه مجموعه ی Effortless English رو ساخته. در نظریه، منظور از ورودی اون چیزی هست که ما گوش میدیم و یا میخوانیم که البته ما بیشتر طرفدار گوش کردن هستیم.

اهمیت Interaction در یادگیری مکالمه ی زبان انگلیسی

نظریه ی Interactionism بر مبنای تعامل هست. در واقع زبان رو در قالب تعاملات، پرسش و پاسخ ها و … یاد میگیریم. بدون شک حفظ کردن کلمات و گرامر هیچ Interaction ی برای ما فراهم نمی کنند. ما باید بتوانیم در فضایی قرار بگیریم که بتوانیم سوالاتی رو بپرسیم و جواب بگیریم و سوالاتی از ما پرسیده بشه و جواب اونها رو بدیم. این یک اصل بسیار مهم توی یادگیری هست که می توانه دانش ما در گرامر و کلمه رو Activate کنه. علاوه بر این، به مهارت های گفتاری ما نیز کمک بسیار زیادی می کنند.

اهمیت داستن Language Exchange Partner در یادگیری مکالمه ی زبان انگلیسی

منظور از Language Exchange Partner یعنی کسی که بتوانه با شما مبادله ی زبانی داشته باشه. برای مثال، من که فارسی رو بلدم و میخوان انگلیسی رو یاد بگیرم، کسی رو پیدا کنه که بخواد فارسی یاد بگیره و انگلیسی رو خیلی خوب بلد باشه. من به اون توی زبان فارسی کمک کنم و اون توی انگلیسی به من.

یکی از کارهایی که من دوره های آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی م میکنم اینه که زبان آموزم رو با یک Language Exchange Partner آشنا می کنم تا بتوانه با انگیزه ی بیشتری یادگیری شو ادامه بده.

تکنیک Shadowing در تقویت Fluency و Accuracy شما در انگلیسی صحبت کردن

یکی از تکنیک های بسیار اساسی در تقویت دقت صحبت کردن و روان صحبت کردن تکنیک سایه زدن (Shadowing) هست. من توی این دوره ی آموزشی یک سبک از سایه زدن رو به شما آموزش می دهم که بتوانید بسیار دقیق تر و روان تر صحبت کنید. در واقع این تمرین به شما کمک می کنه که از Chunk هایی که یاد می گیرید به راحتی در صحبت کردنتون استفاده کنید. بذارید جزییات بیشتر این سبک از سایه زدن رو توی کلاس ها به شما بدم.

منابع مورد استفاده در این دوره ی خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شیراز

منبع مورد استفاده در این دوره ی آموزشی توسط استاد مرتضی گیتی در سه جلد تنظیم شده است. این مجموعه ی سه جلدی به عنوان بهترین منبع برای آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی با اصول مورد نظر استاد مرتضی گیتی می باشد. هر جلد از این کتاب از پانزده داستان تشکیل شده است که در هر داستان بیش از بیست Chunk به همراه چهار مثال (سه جمله و یک Exchange کوتاه) گنجانده شده است. Chunk های استفاده شده در این داستان از پرکاربردترین آنها هستند.

در واقع، داستان ها Context مورد نیاز برای یادگیری گرامر و Chunk را فراهم می کنند. فایل های صوتی داستان توسط Native ها ضبط شده است تا برای شما Authentic Exposure را فراهم کنند.

شرکت در دوره ی خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شیراز

مدت زمان دوره: 60 جلسه ی یک ساعت و بیست دقیقه ای

مدرس دوره: استاد مرتضی گیتی

هزینه ی دوره: 3,500,000 تومان (به صورت اقساط)

رزور کردن دوره با وقت قبلی: با شماره تماس 09178169907 تماس حاصل بفرمایید.

Related Posts

 • دوره ی تصویری آموزش اسلنگ در زبان انگلیسی

  دوره ی تصویری آموزش اسلنگ در زبان انگلیسی را در این قمست از مرکز دانلود…

 • بسته ی آموزش فارسی مکالمه های روزمره انگلیسی

  بسته ی آموزش فارسی مکالمه های روزمره انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود…

 • دوره های آموزش زبان با پیامک کاردوآنلاین

  در این قسمت از سایت مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین، دوره های آموزش…

 • پکیج جامع آموزش جذاب و کابردی زبان انگلیسی به زبان فارسی

  پکیج جامع آموزش جذاب و کابردی زبان انگلیسی به زبان فارسی را در این قسمت…

 • دوره ی صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

  دوره ی صوتی آموزش رفع اشتباهات رایج در زبان انگلیسی را در این قسمت از…

Article source: http://www.kardoonline.com/%D9%82%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF/

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه معتبر آموزشی زبان انگلیسی انگلیش وی (راه انگلیسی) english way بسته ی استثنایی آزمون آیلتس IELTS tests اورجینال نرم افزار آموزش نوشتن لانگ من longman writing coach پکیج استثنایی آیلتس IELTS
     

اورجینال
مجوز 14/25365412

شماره مجوز: 155/82062

اورجینال
شماره مجوز 58923675295210395

اورجینال
شماره مجوز: 155/82062

     
12,000 تومان خرید مجموعه معتبر آموزشی زبان انگلیسی انگلیش وی (راه انگلیسی) english way 15,000 تومان خرید بسته ی استثنایی آزمون آیلتس IELTS tests اورجینال 9,000 تومان خرید نرم افزار آموزش نوشتن لانگ من longman writing coach 16,500 تومان خرید پکیج استثنایی آیلتس IELTS
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش زبان انگلیسی در خواب و رویا آموزش زبان انگلیسی توسط نرم افزار tell me more آموزش زبان انگلیسی efu آموزش زبان کودکان اورجینال Magic English- جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

توسط ضمیر نا خودآگاه

آموزش زبان انگلیسی توسط نرم افزار معروف tell me more performance

آموزش زبان انگلیسی efu

بهترین هدیه برای خردسالان استفاده از کارتون با شرکت شخصیت های محبوب کارتونی

     
18,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی در خواب و رویا 28,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی توسط نرم افزار tell me more 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی efu 25,000 تومان خرید آموزش زبان کودکان اورجینال Magic English- جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today - جدید و دارای گارانتی - اورجینال مکالمه زبان انگلیسی - جدید و دارای گارانتی - اورجینال مجموعه سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا Extra - جدید و دارای گارانتی - اورجینال Follow Me Learning - آموزش زبان انگلیسی فالو می - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today

مکالمه زبان انگلیسی

سریال آموزش زبان EXTR@-TV

آموزش زبان انگلیسی به شیوه فالو می

     
25,000 تومان خرید کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید مکالمه زبان انگلیسی - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید مجموعه سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا Extra - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید Follow Me Learning - آموزش زبان انگلیسی فالو می - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران- جدید و دارای گارانتی
     

آموزش زبان انگلیسی در خواب

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

پکیج حرفه ای آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه- اورجینال

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

     
25,000 تومان خرید جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران- جدید و دارای گارانتی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش زبان لاتین رزتا استون - جدید و دارای گارانتی Rosetta Stone Italian - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان ایتالیایی رزتا استون - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی لهجه بریتیش با تلفظ - جدید و دارای گارانتی
     

در سه سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

آموزش زبان ایتالیایی با نرم افزار رزتا استون

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

     
25,000 تومان خرید آموزش زبان لاتین رزتا استون - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید Rosetta Stone Italian - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان ایتالیایی رزتا استون - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی لهجه بریتیش با تلفظ - جدید و دارای گارانتی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال دیکشنری لانگمن 5 LONGMAN / اورجینال آموزش زبان عربی رزتا استون / اورجینال
     

کتاب 504 واژه ی کاملا ضروری بهمراه فایل های صوتی به زبان فارسی و انگلیسی

کتاب 504 واژه ی کاملا ضروری بهمراه فایل های صوتی به زبان فارسی و انگلیسی

16500 مثال بر اساس واقعیت و طبیعت زبان انگلیسی به همراه 1 میلیون مثال اضافه

بهترین و پر طرفدارترین نرم افزار آموزش زبان

     
13,900 تومان خرید 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال 13,900 تومان خرید 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال 14,800 تومان خرید دیکشنری لانگمن 5 LONGMAN / اورجینال 13,800 تومان خرید آموزش زبان عربی رزتا استون / اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دیکشنری ها + نارسیس / اورجینال Magc English ( مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان )اورجینال مجموعه اورجینال آموزش زبان English Today مجموعه آموزش زبان انگلیسی آسان و همراه به صورت اورجینال
     

مجموعه عظیم و بی نظیر دیکشنری و مترجم های 2013

3 دی وی دی
بهترین هدیه برای کودکان باهوش ایرانی !

بزرگترین مجموعه آموزشی زبان انگلیسی دنیا English Today

مجموعه آموزش زبان انگلیسی آسان و همراه به صورت اورجینال

     
13,800 تومان خرید مجموعه دیکشنری ها + نارسیس / اورجینال 17,800 تومان خرید Magc English ( مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان )اورجینال 26,800 تومان خرید مجموعه اورجینال آموزش زبان English Today 25,000 تومان خرید مجموعه آموزش زبان انگلیسی آسان و همراه به صورت اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 ، 3 || در یک پکیج اورجینال آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 در یک پکیج اورجینال بهترین روش برای آمادگی آموزش زبان آیتلس(IELTS) :..: آموزش کامل زبانهای زنده دنیا با روش رزتا استون :..:
     

آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 ، 3 || در یک پکیج اورجینال

آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 در یک پکیج اورجینال

بهترین روش برای آمادگی آموزش زبان آیتلس(IELTS)

دارای بهترین متد آموزش زبان های مختلف

     
15,800 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 ، 3 || در یک پکیج اورجینال 15,800 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 در یک پکیج اورجینال 7,000 تومان خرید بهترین روش برای آمادگی آموزش زبان آیتلس(IELTS) 22,000 تومان خرید :..: آموزش کامل زبانهای زنده دنیا با روش رزتا استون :..:
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح یادگیری 26 زبان مختلف دنیا به شیوه رزتا استون rosseta stone آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون آموزش زبان انگلیسی تل می مور/اورجینال
     

بهترین متد آموزش زبان در دنیا

یادگیری بیش از 26 زبان زنده دنیا ، بهترین و پرطرفدارترین آموزش زبان دنیا

رزتااستون سریعترین روش برای یادگیری یک زبان جدید

نرم افزاری فوق حرفه ای و قدرتمند در زمینه آموزش زبان انگلیسی

     
24,000 تومان خرید آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح 26,000 تومان خرید یادگیری 26 زبان مختلف دنیا به شیوه رزتا استون rosseta stone 22,000 تومان خرید آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون 20,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی تل می مور/اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - اورجینال آموزش کامل زبان انگلیسی به شیوه کانون زبان ایران - اورجینال French rosetta Stone آموزش زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح
     

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای آموزش زبان شناخته شده در جهان

**بهترین متد آموزش زبان در دنیا**

     
15,000 تومان خرید نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - اورجینال 16,000 تومان خرید آموزش کامل زبان انگلیسی به شیوه کانون زبان ایران - اورجینال 26,000 تومان خرید French rosetta Stone 22,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح
     
     

دیدگاهتان را بنویسید