اسپیکینگ تافل TOEFL iBT Speaking: انواع سوال ها و نمونه …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی آموزش زبان در 17 سپتامبر 2017

در بخش اسپیکینگ تافل شما باید به شش سوال پاسخ بدهید و پاسخ های شما ضبط می شوند تا بعد از اتمام آزمون دو نفر پاسخ های شما را ارزیابی کنند و به آنها نمره بدهند. در اسپیکینگ تافل، بر خلاف اسپیکینگ آیلتس، صرفاً مهارت Speaking شما ارزیابی نمی شود، بلکه ترکیبی از مهارت های ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ با هم تست می شوند.

اسپیکینگ تافل TOEFL iBT Speaking: انواع سوال ها و نمونه سوال

در این بخش از آزمون تافل شما شش سوال خواهید داشت که دو تای اول صرفاً اسپیکینگ هستند و در آنها شما باید به سوالی که از شما پرسیده شده پاسخ بدهید. به این دو سوال سوال های Independent یا مستقل می گویند، چون آنها فقط مهارت Speaking شما را ارزیابی می کنند. سوال های سوم تا ششم، که به سوال های Integrated یا تلفیقی هم معروفند، ترکیبی از مهارت های Speaking، Reading و Listening شما را ارزیابی می کنند و نام Integrated هم از همینجا می آید.

سوال های اسپیکینگ تافل

 • سوال اول و دوم

همانطور که در بالا هم توضیح دادم، سوال های اول و دوم در اسپیکینگ تافل Independent  هستند. این دو سوال تقریبا مشابه هستند. در این دو سوال شما ۱۵ ثانیه فرصت دارید تا پاسخ خود را آماده کنید و بعد باید در ۴۵ ثانیه پاسخ خودتان را بگویید. ممکن است بپرسید مگر در ۱۵ ثانیه اصلاً می شود درمورد چیزی فکر کرد؟ راستش حق با شماست، ۱۵ ثانیه خیلی کمتر از آن است که یک ایده را از صفر بسازید و بعد تازه در مورد دلایل اثباتش هم فکر کنید. در واقع شما باید قبل از آزمون تافل در مورد موضوعات مختلفی که ممکن است در سوال های اول و دوم اسپیکینگ تافل بیایند فکر کنید و در این ۱۵ ثانیه فقط ایده هایی که از قبل دارید را سازماندهی کنید.

از طرفی خیلی ها از اینکه کلاً ۴۵ ثانیه فرصت برای پاسخ دادن دارند می ترسند. ببینید، تافل دقیقاً به اندازه همین ۴۵ ثانیه از شما انتظار دارد، پس باید سعی کنید خیلی خلاصه و با آرامش پاسخ خودتان را در همین ۴۵ ثانیه بگویید. بدترین کار در اینجا این است که کمال گرا باشید و سعی کنید هر چیزی که در مورد موضوع مورد نظر سوال می دانید را در پاسخ خودتان بگنجانید. این کار فقط باعث می شود پاسخ شما خیلی ناقص و ضعیف به نظر برسد، چون ممکن است حتی نتوانید در مورد یکی از دلایلی که دارید هم حرف بزنید.

تفاوت سوال های اول و دوم اسپیکینگ تافل

سوال های یک و دو در اسپیکینگ آزمون TOEFL از بسیاری جهات شبیه هم هستند اما از یک جهت با هم فرق دارند.

اسپیکینگ تافل: سوال اول Speakingدر سوال اول، شما باید از میان تعداد زیادی آیتم یکی را انتخاب کنید و بعد دلیل انتخاب خودتان را در ۴۵ ثانیه توضیح بدهید. به عنوان مثال در سوال اول ممکن است از شما پرسیده شود که رنگ مورد علاقه شما چیست؟ یعنی شما باید از بین رنگ های متعدد یکی را انتخاب کنید و در موردش حرف بزنید. یا مثلاً سوال ممکن است از شما بخواهد در مورد یکی از شخصیت های مهم تاریخ کشورتان که روی سرنوشت کشور تاثیر زیادی داشته حرف بزنید. در این شرایط شما باید باز از میان عده زیادی یک نفر را انتخاب کنید. یکی از سخت ترین کار ها در این سوال انتخاب موردی است که می خواهید در موردش حرف بزنید. خیلی ها چون گزینه های زیادی برای انتخاب دارند، احتمالاً در انتخاب یکی از آنها دچار وسواس می شوند و نمی توانند از زمان ۱۵ ثانیه ای خودشان به درستی استفاده کنند.

یک نکته که من به همه دانشجوهایم بارها و بار ها یادآوری می کنم این است که در آزمونی مثل تافل، چیزی که شما می گویید اصلاً مهم نیست، اینکه آن چیز را چطور می گویید اهمیت دارد و برای شما نمره می آورد. همین سوال شخصیت مهم تاریخی در یکی از آزمون های خود من آمده بود و من در پاسخ ملانصرادین را انتخاب کردم! نمره اسپیکینگم هم شد ۳۰ . پس، خیلی سریع یکی را انتخاب کنید و تا می توانید زمان خودتان را صرف سازماندهی ایده هایتان بکنید.

اسپیکینگ تافل iBT: سوال دوم Speaking

در سوال دوم دیگر خبری از تعداد زیادی آیتم نیست و خود سوال به شما دو آیتم می دهد و شما باید یکی از دو تا را انتخاب کنید و دلیل انتخاب خودتان را توضیح بدهید. یعنی در سوال دوم اسپیکینگ دیگر مشکل زیادی برای انتخاب نخواهید داشت. اما در سوال دوم هم باید یادتان باشد تافل اهمیت نمی دهد شما با موضوعی مخالفت می کنید یا موافقت، تنها چیزی که برای گرفتن نمره بالا اهمیت دارد نحوه بیان آن موافقت یا مخالفت است. بنابراین پیشنهاد می کنم خیلی سریع موضع خودتان را انتخاب و بیشتر زمان ممکن را صرف برنامه ریزی و سازماندهی ایده هایتان بکنید.

پس، فرق سوال اول و دوم در اسپیکینگ TOEFL این شد: سوال اول انتخاب یکی از میان تعداد زیاد است و سوال دوم انتخاب یکی از میان دو تا. در ادامه یک نمونه از هرکدام از این سوال ها را آورده ام تا بیشتر با آنها آشنا بشوید.

نمونه سوال اول اسپیکینگ تافل:


Talk about a book we have review that was critical to we for some reason. Explain because a book was critical to you. Give specific sum and examples to explain your answer.

همانطور که می بینید در این سوال شما باید از میان کتاب های مختلف و متعدد، یکی را انتخاب کنید و در مورد دلیل انتخاب آن  کتاب حرف بزنید.

نمونه سوال دوم اسپیکینگ تافل:

Some people trust that radio has had a certain change on society. Others trust it has had a disastrous change on society. Which do we determine with and why? Use sum and examples to explain your opinion.

باز هم همانطور که مشاهده می کنید در این سوال شما باید یکی از دو حالت داده شده را انتخاب کنید و بعد در مورد دلیل انتخاب خودتان حرف بزنید.

 

 • سوال سوم: یک تغییر و دو دلیل

اسپیکینگ تافل: سوال سومسوال سوم در مورد یک تغییر و مکالمه دو دانشجو در مورد آن تغییر است. ابتدا شما ۴۵ یا ۵۰ ثانیه فرصت دارید یک متن را بخوانید. متن می تواند یک اطلاعیه باشد که در آن دانشگاه تغییری را اعلام می کند و دو دلیل برای آن تغییر ارائه می دهد. مثلاً تغییر می تواند این باشد که دانشگاه از ترم آینده در آخر هفته به دانشجو هایی که در خوابگاه هستند غذا نمی دهد و دلایل هم می توانند این ها باشند که اولاً تعداد دانشجوهایی که غذا رزرو می کنند خیلی کم است و برای دانشگاه به صرفه نیست. دوماً هزینه ای که از این راه صرفه جویی می شود صرف کلاس های آشپزی برای دانشجوها خواهد شد!

از طرفی متن ممکن است نامه یک دانشجو به انجمن دانشجویان باشد که در آن به یک تغییر اشاره شده و دو دلیل برای مخالفت دانشجو با آن تغییر ارائه شده است. مثلاً در مورد همین تغییری که گفتم، نامه دانشجو ممکن است به ندادن غذا در آخر هفته اشاره کند و بگوید با این تغییر مخالف است به دلیل اینکه اولاً باعث می شود دانشجو ها مجبور شوند بیرون از دانشگاه غذا بخورند که برایشان گران است و دوماً دانشجو ها اصلاً وقت ندارند غذا درست کنند و به همین خاطر آموزش آشپزی به آنها کاری غیر منطقی است.

بعد از اینکه متن را خواندید، مکالمه ای بین دو دانشجو برای شما پخش خواهد شد و در آن این دو دانشجو در مورد تغییر و دلایل ارائه شده حرف می زنند. یکی از این دانشجو ها خیلی بیشتر حرف می زند و در نهایت سوال از شما خواهد خواست تا نظر این دانشجو را در مورد متن، تغییر و دلایل ارائه شده در آن خلاصه کنید.

زمانبندی سوال سوم اسپیکینگ تافل به این شکل است که شما ابتدا ۳۰ ثانیه فرصت دارید پاسخ خودتان را آماده کنید و بعد از آن باید در ۶۰ ثانیه پاسختان را بگویید. بد نیست یک نمونه از سوال سوم را هم ببینید.

نمونه سوال سوم اسپیکینگ تافل:

ابتدا متن زیر را در ۴۵ ثانیه بخوانید:

Letter in a Centerville College News

The administration has skeleton to acquire a new sculpture for campus. We should all conflict this plan. The university’s bad financial condition led it to boost a cost for campus housing and fee by 15% this past year. Surely afterwards it is no financial position to squeeze such an costly sculpture. Moreover, only demeanour during a sculpture: several 60-foot ling steel plates, projecting out of a earth during peculiar angles! It’s so large, it’ll take adult all a immature space in front of a campus center! This is open space that should be indifferent for students to use.

سپس به این مکالمه بین دو دانشجو گوش کنید:

سوالی که از شما پرسیده می شود به این شکل است:

Explain because a lady disagrees with a reasons voiced in a letter.

 • سوال چهارم: یک موضوع آکادمیک

سوال چهارم هم مثل سوال سوم یک ریدینگ و لیسنینگ دارد. زمانبندی این سوال هم مانند سوال سوم است و ۳۰ ثانیه فرصت دارید پاسخ خودتان را آماده کنید و بعد باید در ۶۰ ثانیه آن را بگویید. شباهت سوال های سوم و چهارم در همینجا تمام می شود.

در سوال چهارم متن در مورد یک موضوع آکادمیک است که معمولاً به یک تعریف و کمی توضیح در مورد آن موضوع خلاصه می شود. سپس یک استاد در مورد آن موضوع حرف می زند و با یک یا چند مثال آن موضوع را بیشتر توضیح می دهد.

به عنوان مثال ممکن است متن در مورد Habituation حرف بزند و برای آن تعریفی ارائه کند. در لیسنینگ هم استاد با ذکر مثالی این موضوع را بیشتر توضیح بدهد. مثلاً بگوید من که بچه بودم وقتی به ماهیگیری می رفتم ماهی ها به صدای موتور های آب عادت کرده بودند و از آن نمی ترسیدند، اما به حرکت و ضربه های پاهای من به زمین کنار رودخانه عکس العمل نشان می دادند و فرار می کردند، با اینکه صدای پای من بسیار کمتر از صدای موتور های پمپاژ آب بود. بی تفاوت بودن ماهی ها نسبت به صدای ناهنجار موتور پمپاژ آب Habituation است.

سپس شما باید با استفاده از توضیحات و مثال استاد موضوع مورد بحث در متن ریدینگ را توضیح بدهید. البته باز هم بد نیست یک بار دیگر تاکید کنم با توجه به زمان نسبتاً کمی که تافل برای ارائه پاسخ به شما می دهد، راهی جز خلاصه کردن اطلاعات نیست و تلاش برای گفتن همه حرف های استاد و متن فقط به یک پاسخ ضعیف و ناقص منجر می شود. برای اینکه بیشتر با چهارمین سوال اسپیکینگ تافل آشنا بشوید به این مثال توجه کنید.

نمونه سوال چهارم اسپیکینگ تافل:

ابتدا متن زیر را در ۴۵ ثانیه بخوانید:

Groupthink

One routine by that groups competence make bad or undiscerning decisions is famous as groupthink. Individual members of a organisation try to heed their opinions to what they trust to be a organisation accord even yet a outcome competence be negative. There are many reasons because groupthink happens. These embody a enterprise to be liked, fear of losing a job, or even not wanting to be a one worker loitering a preference that seems inevitable. These kinds of substantial pressures to heed lead organisation members to eventually make decisions that each, by himself or herself, competence routinely not make.

سپس به این مکالمه بین دو دانشجو گوش کنید:

سوالی که از شما پرسیده می شود به این شکل است:

Explain groupthink and a effects regulating instance of a mechanism company.

 

 • سوال پنجم: یک مشکل و دو راه حل

سوال پنجم اسپیکینگ تافل ibt : یک مشکل و دو راه حلسوال پنج دوباره یک مکالمه در محیط دانشگاه است. در این سوال دیگر خبری از ریدینگ نیست. شما فقط یک لیسنینگ خواهید داشت. این مکالمه می تواند بین دو دانشجو، یک دانشجو و یک استاد یا یک دانشجو و یکی از مسئولین دانشگاه باشد. البته در اغلب سوال ها لیسنینگ یک مکالمه بین دو دانشجو است. در هر صورت، در این مکالمه یک دانشجو مشکلی دارد که برای آن دو راه حل ارائه می شود. شما باید علاوه بر خلاصه کردن مشکل و راه حل های پیشنهاد شده، نظر خودتان را در مورد بهترین راه حل بیان کنید. این تنها سوال Integrated اسپیکینگ تافل است که از شما نظر شخصی خودتان را می خواهد. زمانبندی این سوال با سوال های سه و چهار فرق می کند و شما فقط ۲۰ ثانیه فرصت دارید خودتان را آماده کنید و باید در مدت ۶۰ ثانیه پاسخ را بگویید.

همانطور که گفتم، سوال پنجم تنها سوال Integrated بخش Speaking است که از شما می خواهد نظری بدهید. در سوال های سوم، چهارم و ششم شما فقط باید اطلاعاتی که از متن و لیسنینگ می گیرید را خلاصه کنید، اما در سوال پنجم علاوه بر ارائه خلاصه ای از این اطلاعات، باید نظرتان را هم اعلام کنید. برای آشنایی بیشتر با این نوع از سوال های آزمون تافل، لطفا به نمونه زیر دقت کنید.

نمونه سوال پنجم اسپیکینگ تافل:

به این مکالمه بین دو دانشجو گوش کنید:

سوالی که از شما پرسیده می شود به این شکل است:

The speakers plead dual probable solutions to a woman’s problem. Briefly promulgate a problem. Then state that resolution we suggest and explain why.

 

 • سوال ششم: یک موضوع آکادمیک

سوال ششم اسپیکینگ (مثل سوال چهارم) یک Lecture (سخنرانی) است. در سوال ششم اسپیکینگ تافل، یک استاد در مورد یک موضوع آکادمیک حرف می زند و سپس با ارائه جزئیات و مثال هایی آن را توضیح می دهد.

اغلب این harangue به این شکل طراحی شده است که استاد اول در مورد یک مفهوم حرف می زند و بعد از کمی توضیح یا ارائه یک تعریف برای آن مفهوم آکادمیک، در مورد دو جنبه (دو عامل مهم، دو عامل موثر، دو نوع، دو تکنیک، یا …)  آن مفهوم حرف می زند و با مثال هایی این دو حالت را تشریح می کند. به عنوان مثال استاد ممکن است در مورد Advertising حرف بزنید و بعد از تعریف کردن Advertising، به دو تاثیر مخرب آن روی محیط زیست اشاره کند و با ارائه دو مثال آنها را ساپورت کنید.

یا مثلاً ممکن است موضوع در مورد همان Advertising  باشد و استاد فقط بگوید امروزه خیلی زیاد استفاده می شود و بعد در مورد Repetition (تکرار) و  Endorsement (بکارگیری یک فرد مشهور در تبلیغات) به عنوان دو استراتژی محبوب و موثر که در اکثر Advertising ها استفاده می شوند حرف بزند. و با ذکر توضیحات و مثال حایی آن ها را ساپورت کند.

نمونه سوال ششم اسپیکینگ تافل:

لطفاً به این lecture گوش کنید:

سوالی که از شما پرسیده می شود به این شکل است:

Using points and examples from a talk, explain a dual definitions of income presented by a professor.

این ها شش سوالی هستند که شما در اسپیکینگ تافل خواهید دید. فراموش نکنید برای گرفتن یک نمره خوب در اسپیکینگ تافل، باید علاوه بر آشنایی با سوال ها، روی مهارت Speaking عمومی خودتان هم کار کنید. همچنین، تمرین مدیریت زمان یکی دیگر از مهارت هایی است که برای گرفتم نمره عالی در اسپیکینگ تافل لازم خواهید داشت.

مدیریت زمان در اسپیکینگ تافل با اسپیکینگ آیلتس یک فرق اساسی دارد. در اسپیکینگ آزمون آیلتس یک ممتحن جلوی شما نشسته است و گاهی به شما اجازه می دهد بیشتر حرف بزنید یا گاهی از حالت چهره اش ممکن است بفهمید که دارید زیاد حرف می زنیید و باید پاسخ هایتان را کوتاه کنید. در آزمون تافل، اما، پاسخ شما در مدت زمان معینی ضبط می شود. پس اگر مثلاً در سوال ۵ شما در ۶۰  ثانیه فقط مشکل و دو راه حل را توضیح بدهید، چون دیگر وقتی نمانده تا در مورد راه حل پیشنهادی خودتان حرف بزنید، مقدار زیادی از نمره را از دست خواهید داد. یعنی هر قسمتی از پاسخ شما که بعد از ۶۰ ثانیه بیافتد دیگر اهمیتی ندارد. بنابراین باید مهارت های مدیریت زمان و نگاه کردن به زمان در حین صحبت کردن را تقویت کنید.

می خواهید با گرفتن نمره بالای ۲۵ در اسپیکینگ تافل شانس گرفتن پذیرش خودتان را بالا ببرید؟

اگر هدف شما گرفتن نمره خیلی خوب در اسپیکینگ آزمون تافل است (مثلاً نمره ۲۵ یا بالاتر)، پیشنهاد می کنم سری به صفحه کلاس تافل من بزنید. این کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می شوند، پس، از هر کجای ایران و جهان که هستید می توانید در کلاس های اسپیکینگ تافل من شرکت کنید. این کلاس ها با نرم افزار اسکایپ برگزار می شوند و علاوه بر داشتن همه ویژگی های مثبت کلاس های حضوری، مزایایی چون صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی هم دارند.

توضیحات دوره تافل (حتماً بخوانید!)

Article source: https://zabanplus.com/toefl-ibt-speaking-question-types/

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه معتبر آموزشی زبان انگلیسی انگلیش وی (راه انگلیسی) english way بسته ی استثنایی آزمون آیلتس IELTS tests اورجینال نرم افزار آموزش نوشتن لانگ من longman writing coach پکیج استثنایی آیلتس IELTS
     

اورجینال
مجوز 14/25365412

شماره مجوز: 155/82062

اورجینال
شماره مجوز 58923675295210395

اورجینال
شماره مجوز: 155/82062

     
12,000 تومان خرید مجموعه معتبر آموزشی زبان انگلیسی انگلیش وی (راه انگلیسی) english way 15,000 تومان خرید بسته ی استثنایی آزمون آیلتس IELTS tests اورجینال 9,000 تومان خرید نرم افزار آموزش نوشتن لانگ من longman writing coach 16,500 تومان خرید پکیج استثنایی آیلتس IELTS
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش زبان انگلیسی در خواب و رویا آموزش زبان انگلیسی توسط نرم افزار tell me more آموزش زبان انگلیسی efu آموزش زبان کودکان اورجینال Magic English- جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

توسط ضمیر نا خودآگاه

آموزش زبان انگلیسی توسط نرم افزار معروف tell me more performance

آموزش زبان انگلیسی efu

بهترین هدیه برای خردسالان استفاده از کارتون با شرکت شخصیت های محبوب کارتونی

     
18,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی در خواب و رویا 28,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی توسط نرم افزار tell me more 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی efu 25,000 تومان خرید آموزش زبان کودکان اورجینال Magic English- جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today - جدید و دارای گارانتی - اورجینال مکالمه زبان انگلیسی - جدید و دارای گارانتی - اورجینال مجموعه سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا Extra - جدید و دارای گارانتی - اورجینال Follow Me Learning - آموزش زبان انگلیسی فالو می - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today

مکالمه زبان انگلیسی

سریال آموزش زبان EXTR@-TV

آموزش زبان انگلیسی به شیوه فالو می

     
25,000 تومان خرید کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید مکالمه زبان انگلیسی - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید مجموعه سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا Extra - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید Follow Me Learning - آموزش زبان انگلیسی فالو می - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران- جدید و دارای گارانتی
     

آموزش زبان انگلیسی در خواب

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

پکیج حرفه ای آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه- اورجینال

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

     
25,000 تومان خرید جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران- جدید و دارای گارانتی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش زبان لاتین رزتا استون - جدید و دارای گارانتی Rosetta Stone Italian - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان ایتالیایی رزتا استون - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی لهجه بریتیش با تلفظ - جدید و دارای گارانتی
     

در سه سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

آموزش زبان ایتالیایی با نرم افزار رزتا استون

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

     
25,000 تومان خرید آموزش زبان لاتین رزتا استون - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید Rosetta Stone Italian - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان ایتالیایی رزتا استون - جدید و دارای گارانتی 25,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی لهجه بریتیش با تلفظ - جدید و دارای گارانتی
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال دیکشنری لانگمن 5 LONGMAN / اورجینال آموزش زبان عربی رزتا استون / اورجینال
     

کتاب 504 واژه ی کاملا ضروری بهمراه فایل های صوتی به زبان فارسی و انگلیسی

کتاب 504 واژه ی کاملا ضروری بهمراه فایل های صوتی به زبان فارسی و انگلیسی

16500 مثال بر اساس واقعیت و طبیعت زبان انگلیسی به همراه 1 میلیون مثال اضافه

بهترین و پر طرفدارترین نرم افزار آموزش زبان

     
13,900 تومان خرید 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال 13,900 تومان خرید 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال 14,800 تومان خرید دیکشنری لانگمن 5 LONGMAN / اورجینال 13,800 تومان خرید آموزش زبان عربی رزتا استون / اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه دیکشنری ها + نارسیس / اورجینال Magc English ( مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان )اورجینال مجموعه اورجینال آموزش زبان English Today مجموعه آموزش زبان انگلیسی آسان و همراه به صورت اورجینال
     

مجموعه عظیم و بی نظیر دیکشنری و مترجم های 2013

3 دی وی دی
بهترین هدیه برای کودکان باهوش ایرانی !

بزرگترین مجموعه آموزشی زبان انگلیسی دنیا English Today

مجموعه آموزش زبان انگلیسی آسان و همراه به صورت اورجینال

     
13,800 تومان خرید مجموعه دیکشنری ها + نارسیس / اورجینال 17,800 تومان خرید Magc English ( مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان )اورجینال 26,800 تومان خرید مجموعه اورجینال آموزش زبان English Today 25,000 تومان خرید مجموعه آموزش زبان انگلیسی آسان و همراه به صورت اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 ، 3 || در یک پکیج اورجینال آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 در یک پکیج اورجینال بهترین روش برای آمادگی آموزش زبان آیتلس(IELTS) :..: آموزش کامل زبانهای زنده دنیا با روش رزتا استون :..:
     

آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 ، 3 || در یک پکیج اورجینال

آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 در یک پکیج اورجینال

بهترین روش برای آمادگی آموزش زبان آیتلس(IELTS)

دارای بهترین متد آموزش زبان های مختلف

     
15,800 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 ، 3 || در یک پکیج اورجینال 15,800 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 ، 2 در یک پکیج اورجینال 7,000 تومان خرید بهترین روش برای آمادگی آموزش زبان آیتلس(IELTS) 22,000 تومان خرید :..: آموزش کامل زبانهای زنده دنیا با روش رزتا استون :..:
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح یادگیری 26 زبان مختلف دنیا به شیوه رزتا استون rosseta stone آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون آموزش زبان انگلیسی تل می مور/اورجینال
     

بهترین متد آموزش زبان در دنیا

یادگیری بیش از 26 زبان زنده دنیا ، بهترین و پرطرفدارترین آموزش زبان دنیا

رزتااستون سریعترین روش برای یادگیری یک زبان جدید

نرم افزاری فوق حرفه ای و قدرتمند در زمینه آموزش زبان انگلیسی

     
24,000 تومان خرید آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح 26,000 تومان خرید یادگیری 26 زبان مختلف دنیا به شیوه رزتا استون rosseta stone 22,000 تومان خرید آموزش کامل زبان انگلیسی رزتا استون 20,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی تل می مور/اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - اورجینال آموزش کامل زبان انگلیسی به شیوه کانون زبان ایران - اورجینال French rosetta Stone آموزش زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح
     

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای آموزش زبان شناخته شده در جهان

**بهترین متد آموزش زبان در دنیا**

     
15,000 تومان خرید نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - اورجینال 16,000 تومان خرید آموزش کامل زبان انگلیسی به شیوه کانون زبان ایران - اورجینال 26,000 تومان خرید French rosetta Stone 22,000 تومان خرید آموزش زبان انگلیسی رزتا استون - Rosetta Stone - در ۵ سطح
     
     

دیدگاهتان را بنویسید