کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی آموزش زبان در 12 جولای 2017

کلاس آیلتس برای چه افرادی مناسب است؟

کلاس آیلتس دوره ایست جهت آمادگی برای آزمون آیلتس (IELTS) و ویژه افرادی است که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند. در کلاس آیلتس علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، شما با مهارت ها، تکنیک ها و استراتژی های لازم برای کسب نمره ای بالا در آزمون آیلتس آشنا خواهید شد. این تکنیک ها و استراتژی ها حاصل سالها تجربه من در تدریس دوره های آزمون آیلتس هستند و تضمین کننده نمره بالا و دلخواه شما در این آزمون خواهند بود. همچنین اگر تکنیک های گفته شده و نکات ارائه شده در طول کلاس ها را به خوبی پیاده کنید، به راحتی می توانید نمره ای بالاتر از سطح واقعی زبان خود کسب کنید. این کاریست که من سالهاست انجام داده ام، پس به من اعتماد کنید.

e449b  %D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)

بعنوان مثال بخش نگارش (Writing) آزمون آیلتس (که همانند آزمون تافل دو قسمت دارد) را در نظر بگیرید. در کلاس آیلتس برای هر دو قسمت بخش رایتینگ آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال، من قالب های آماده ای را طراحی و در طول سال ها بهینه کرده ام و به زبان آموزان دوره های آیلتس آموزش می دهم. این قالب ها شامل اسکلت بندی یک رایتینگ کاملاً استاندارد و تعداد زیادی جمله ثابت پر از عبارات و لغات می باشند که شما می توانید در تمامی رایتینگ هایتان استفاده کنید. در یک کلام، پس از یادگیری قالب های آموزش داده شده در کلاس آیلتس شما قبل از آزمون بیش از ۱۵۰ کلمه از مجموع حدوداً ۴۰۰ کلمه ای که آیلتس از شما می خواهد در رایتینگ هایتان بنویسید را آماده دارید و می توانید با خیال راحت و با اطمینان از اینکه رایتینگی که نوشته اید از غنای لغوی خوب و ساختار استانداردی برخوردار است، بهترین نتیجه را در این بخش کسب کنید. در کلاس آیلتس من به شما خواهم آموخت چه کار کنید تا رایتینگ شما بسیار بهتر از سطح زبانتان به نظر بیاید.

توجه: کلاس آیلتس (مثل همه کلاس های من) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

بخش مکالمه (Speaking) آیلتس برخلاف تافل به صورت حضوری انجام می شود. بنابراین در در کلاس آیلتس علاوه بر کسب مهارت مکالمه روان انگلیسی، شما یاد می گیرید چطور طبیعی و با اعتماد به نفس حرف بزنید تا ممتحن آزمون آیلتس در ارزیابی مهارت اسپیکینگ شما نمره ای خوب به شما بدهد. در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس رازهایی وجود دارند که دانستن آنها به معنی کسب نمره بالا خواهد بود.

توجه: این امکان هم وجود دارد که در صورتی که شما تمایل داشته باشید فقط روی یک یا دو تا از مهارت های ۴ گانه آزمون آیلتس بطور جداگانه کار کنید. مثلاً اگر شما مدتی زبان انگلیسی کار کرده اید و حالا فکر می کنید در بخش اسپیکینگ و ریدینگ بیشتر مشکل دارید، کلاس آیلتس شما تنها برای این دو بخش برنامه ریزی خواهد شد.

آیا برای شرکت در کلاس آیلتس سطح زبان مهم است؟

کلاس آیلتس تنها مختص افرادی که از سطح زبان خوبی برخوردارند نیست و هر فردی با هر سطح زبانی اگر بخواهد برای آزمون آیلتس آماده شود می تواند در این دوره شرکت کند و مطابق سطح و متناسب با پس زمینه زبان انگلیسی او برنامه ریزی خواهد شد. به عنوان مثال اگر شما سطح زبانتان مبتدی باشد و بخواهید برای آزمون آیلتس جنرال آماده شوید، بهتر است در در کلاس آیلتس شرکت کنید تا از همان ابتدا در کنار کار روی مهارت نگارش شما، روی مهارت نامه نگاری (یکی از دو بخش رایتینگ آیلتس جنرال) هم کار می شود. به این ترتیب هم در وقت صرفه جویی می شود (نیازی نیست بعداً دوباره این مهارت ها را بیاموزید) و هم در مهارت مورد نظر (در اینجا نامه نگاری برای بخش رایتینگ) کاملاً حرفه ای می شود.

انواع دوره های IELTS

کلاس های آیلتس به دو شکل خصوصی (۱ تا ۲ نفره) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفره) برگزار می شوند. این کلاس ها هم به صورت حضوری (فقط در رشت) و بصورت آنلاین (بدون محدودیت جغرافیایی!) برگزار می شوند.

۱) کلاس IELTS خصوصی

اگر  می خواهید در سریع ترین زمان نمره آیلتس دلخواه خود را بگیرید، دوره های خصوصی IELTS بهترین گزینه برای شماست. کلاس های خصوصی آیلتس به صورت ۱ یا ۲ نفره برگزار می شوند. این کلاس ها همه مزیت های کلای های آنلاین را دارند: هزینه کمتر، زمان کوتاه تر، انعطاف پذیری بالا و بازده بیشتر. کلاس های خصوصی IELTS به طور خاص برای شما طراحی می شود و اگر مثلاً دو تا از مهارت های شما ضعیف تر از بقیه باشند، با تمرکز بیشتر روی آنها سعی می کنیم هرچه سریعتر وضعیت آنها را بهبود دهیم. این کار در کلاس های نیمه خصوصی که تعداد دانشجو ها بیشتر است تقریباً غیر ممکن است. یک نکته دیگر در مورد کلاس های خصوصی این است که تعداد جلسات را می توانید از ۱ تا هر چه قدر تمایل داشته باشید انتخاب کنید. به عنوان مثال دانشجوهای من که هنوز در دانشگاه درس می خوانند در دوران امتحانات کلاسهایشان را کمتر می کنند تا بتوانند هم به درس دانشگاه و هم به زبانشان برسند. شایان ذکر است هزینه کلاس های خصوصی برای افراد یک خانواده (زن و شوهر، برادر و خواهر، …) معادل کلاس ۱ نفره محسوب می شود و نیازی نیست هزینه اضافی نفر دوم را پرداخت کنند.

۲) کلاس IELTS نیمه خصوصی

منظور از کلاس های نیمه خصوصی کلاس هایی است که در آنها بین ۳ تا ۵ دانشجو شرکت می کنند. در صورتی که محدودیت زمانی چندانی ندارید، دوره آیلتس نیمه خصوصی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. طول این دوره ها با توجه به سطح شما ممکن است بین ۲ تا ۴ برابر دوره های خصوصی آیلتس باشد. متاسفانه در کلاس های نیمه خصوصی به خاطر تعداد دانشجوها، تغییر زمان کلاس ها به آسانی کلاس های خصوصی نیست.

کلاس IELTS آنلاین

همانطور که در معرفی دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی توضیح دادم، کلاس های آنلاین به خاطر مزیت هایی که دارند بسیار محبوب شده اند. دوره های آنلاین آیلتس ای اس ال ایران به صورت ویدیویی و با استفاده از نرم افزار اسکایپ برگزار می شوند و شما صدا و تصویر من را ببینید. علاوه بر صدا و تصویر من، در دوره آنلاین ای اس ال ایران با صفحه ای که من با شما از طریق اسکایپ به اشتراک می گذارم به یک وایت برد فوق العاده مجهز دسترسی خواهید داشت و این یعنی شما از طرفی در یک کلاس آنلاین آیلتس شرکت می کنید و از مزایای کلاس های آنلاین بهره مند می شود و از طرف دیگر همان حس کلاس زبان حضوری به شما منتقل می شود.


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس آیلتس می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱- شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲- ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳- صفحه تماس با من

۴- اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.

هزینه هرجلسه کلاس خصوصی IELTS

با توجه به اینکه از سال ۱۳۹۶ ادامه فعالیت وبسیات ای اس ال ایران در وبسیات زبان پلاس دنبال می شود، برای آگاهی از اطلاعات جدید و هزینه های کلاس های آیلتس لطفا به صفحه IELTS Class مراجعه کنید.

Article source: http://www.esliran.ir/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/

               
N1484665897 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1477488603 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1477468907 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1477465472 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
بسته حرفه ای آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه کاملترین پکیج مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته - اورجینال آموزش زبان برای کودکان(یادگیری آسان زبان) - اورجینال مجموعه سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا Extra - اورجینال
     

بسته اختصاصی آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه

کاملترین پکیج مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان برای کودکان(یادگیری آسان زبان)

سریال آموزش زبان EXTR@-TV

     
15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 16,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 20,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1477465409 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1476379889 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1476365741 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1476177745 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
Follow Me Learning - آموزش زبان انگلیسی فالو می - اورجینال جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - اورجینال نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - اورجینال آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - اورجینال
     

آموزش زبان انگلیسی به شیوه فالو می

آموزش زبان انگلیسی در خواب

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

پکیج حرفه ای آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه- اورجینال

     
15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1476173475 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1475691540 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1475478403 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1474864445 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران - اورجینال آموزش زبان انگلیسی Tell Me More - اورجینال آموزش زبان انگلیسی لهجه بریتیش با تلفظ - اورجینال کتابهای معلم اینترچنج Interchange teacher`s book بصورت پی دی اف - اورجینال
     

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

آموزش زبان انگلیسی Tell Me More - جدید و کامل - اورجینال

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

همراه با گارانتی

     
25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 24,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1450157370 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1450086517 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1450071735 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1450071340 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
آموزش زبان کودکان اورجینال Magic English- جدید و دارای گارانتی - اورجینال کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today - جدید و دارای گارانتی - اورجینال مکالمه زبان انگلیسی - جدید و دارای گارانتی - اورجینال مجموعه سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا Extra - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

بهترین هدیه برای خردسالان استفاده از کارتون با شرکت شخصیت های محبوب کارتونی

کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today

مکالمه زبان انگلیسی

سریال آموزش زبان EXTR@-TV

     
25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1450071294 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1449819902 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1449817551 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1449740226 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
Follow Me Learning - آموزش زبان انگلیسی فالو می - جدید و دارای گارانتی - اورجینال جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - جدید و دارای گارانتی
     

آموزش زبان انگلیسی به شیوه فالو می

آموزش زبان انگلیسی در خواب

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

پکیج حرفه ای آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه- اورجینال

     
25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1449732673 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1449637786 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1449606851 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1449606718 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران- جدید و دارای گارانتی آموزش زبان لاتین رزتا استون - جدید و دارای گارانتی Rosetta Stone Italian - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان ایتالیایی رزتا استون - جدید و دارای گارانتی
     

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

در سه سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

آموزش زبان ایتالیایی با نرم افزار رزتا استون

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

     
25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1449605676 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445535439 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445502477 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445502406 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
آموزش زبان انگلیسی لهجه بریتیش با تلفظ - جدید و دارای گارانتی آموزش زبان کودکان اورجینال Magic English - جدید و کامل کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today - جدید و کامل - اورجینال کامل ترین بسته آموزش زبان انگلیسی برای افراد مبتدی در سه سطح English for you - جدید و کامل - اورجینال
     

در پنج سطح آموزشی
به همراه تمامی و جدیدترین نسخه های رزتا استون

بهترین هدیه برای خردسالان استفاده از کارتون با شرکت شخصیت های محبوب کارتونی

کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today

آموزش زبان انگلیسی برای افراد مبتدی در سه سطح English for you

     
25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 18,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 18,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1445501167 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445501032 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445500749 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445185817 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
کاملترین و بزرگترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی - جدید و کامل - اورجینال کاملترین پکیج مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته - جدید و کامل - اورجینال کاملترین بسته آموزشی 101 زبان کشورهای مختلف جهان - جدید و کامل - اورجینال جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - اورجینال
     

کاملترین و بزرگترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی

کاملترین پکیج مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

کاملترین بسته آموزشی 101 زبان کشورهای مختلف جهان

آموزش زبان انگلیسی در خواب

     
60,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 16,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 16,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1445184682 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445108625 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1445103660 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1430856804 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
نرم افزار آموزش کامل الفبای انگلیسی (ویژه کودکان 2 تا 6 سال) - جدید و کامل - اورجینال آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه - جدید و کامل - اورجینال آموزش زبان انگلیسی سطح 1و2 به روش کانون زبان ایران - جدید و کامل - اورجینال 504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال
     

آلفابلاک یک برنامه تلویزیونی برای کودکان در سنین بین2تا 6 سال

پکیج حرفه ای آموزش زبان انگلیسی در 210 جلسه- اورجینال

کانون زبان ایران یک نهاد پیشرو و معتبر در آموزش زبان های خارجی

کتاب 504 واژه ی کاملا ضروری بهمراه فایل های صوتی به زبان فارسی و انگلیسی

     
15,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 25,000 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 13,900 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     
               
N1430856715 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1392820514 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1392819080 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) N1392817833 کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
504 واژه ی ضروری انگلیسی/اورجینال دیکشنری لانگمن 5 LONGMAN / اورجینال آموزش زبان عربی رزتا استون / اورجینال مجموعه دیکشنری ها + نارسیس / اورجینال
     

کتاب 504 واژه ی کاملا ضروری بهمراه فایل های صوتی به زبان فارسی و انگلیسی

16500 مثال بر اساس واقعیت و طبیعت زبان انگلیسی به همراه 1 میلیون مثال اضافه

بهترین و پر طرفدارترین نرم افزار آموزش زبان

مجموعه عظیم و بی نظیر دیکشنری و مترجم های 2013

     
13,900 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 14,800 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 13,800 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری) 13,800 تومان buy کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code